Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra

Czcionka:
Dyrektor - Paweł Władyczak
Tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 135
Kom. 793 197 004    
Adres e-mail: dyrektor@ops-debrzno.pl
 
Dział księgowo-administracyjny:
Główna księgowa - Aneta Gronowska-Jankuniec
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 133
Adres e-mail: ksiegowosc@ops-debrzno.pl
 
Kadry
​Karta Dużej Rodziny
- Ewelina Zalas​
Pracownik administacji - Natalia Hanzel
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 132
Adres e-mail: administracja@ops-debrzno.pl
 
Dystrybucja żywności
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego
- Norbert Mucha
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 139
Adres e-mail: n.mucha@ops-debrzno.pl
 
Dział pomocy środowiskowej:
Pracownicy socjalni:
Rejon I
Starszy pracownik socjalny - Aneta Wejman
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 136
Adres e-mail: a.wejman@ops-debrzno.pl
 
Rejon II
Starszy specjalista pracy socjalnej - Jacek Janusz
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 131
Adres e-mail: j.janusz@ops-debrzno.pl
 
Rejon III
Specjalista pracy socjalnej - Dorota Szymańska
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 137
Adres e-mail: d.szymanska@ops-debrzno.pl
 
Rejon IV
Specjalista pracy socjalnej - Marzena Pokrzywka
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 138
Adres e-mail: m.pokrzywka@ops-debrzno.pl
 
Rejon V
Specjalista pracy socjalnej - Wioletta Janas
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 134
Adres e-mail: w.janas@ops-debrzno.pl
 
Asystent Rodziny:
Asystent Rodziny - Olga Żółtkowska
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 142
Adres e-mail: asystentrodziny@ops-debrzno.pl
 
Opiekunki środowiskowe:
Zembrzycka Teresa
Blank Jadwiga
 
Dział świadczeń rodzinnych i mieszkanowych:
Gospodarka Mieszkaniowa:
Inspektor ds. gospodarki mieszkaniowej - Anna Dopke
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 143
Adres e-mail: a.dopke@ops-debrzno.pl
 
Świadczenia rodzinne, świaczenia wychowawcze i fundusz alimentacyjny:
Inspektor - Anna Cichoń
Samodzielny referent - Małgorzata Lemańczyk
Samodzielny referent - Marcin Lemańczyk
Referent - Grzegorz Inglowski
tel. (59) 83 35 439
(59) 83 35 632
  wew. 141
kom. 730 807 211    
Adres e-mail: swiadczenia@ops-debrzno.pl
 

Harmonogram wypłat 
świadczeń w 2022 roku

Ośrodek Pomocy Społecznej
w Debrznie

ul. Ogrodowa 27
77-310 Debrzno

e-mail: ops_debrzno@wp.pl

tel./fax:   59 83 35 439
    59 83 35 632
tel. kom.   793 216 107
NIP   843-107-24-97
REGON   005311680

 

Godziny urzędowania:

700  1500


Dyrektor
Ośrodka Pomocy Społecznej
w Debrznie

Paweł Władyczak

tel. kom.   793 197 004

Godziny przyjęć interesantów:

730 – 1000


Dział świadczeń rodzinych
i funduszu alimentacyjnego:

tel. kom.   730 807 211

Godziny przyjęć interesantów:

730 – 1430